[O2FL] Przyciemnianie szyb LUBLIN

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • szymon332
    Classic
    • 2015
    • 5

    [O2FL] Przyciemnianie szyb LUBLIN

    ujek, większość sprzedaje na żółtych, bo są tańsze :diabelski_usmiech ale skoro na zwykłych to auto na kołach nie przyjechało do PL

    [ Dodano: Sro 11 Lut, 15 18:48 ]
    tylko, że żółte teoretycznie nie pozwalają na wywóz za granicę :diabelski_usmiech
    O1 1.8t AGU TIP 2.75"+DP 3"+ FMIC

    W zawieszeniu i łapa silnika poliuretan
    XADO Atomic Oil 5W-40
  • Przemo_
    Classic
    • 2013
    • 38

    #2
    [O2FL] Przyciemnianie szyb LUBLIN

    Witam,
    Jak w temacie, czy wiecie koledzy, gdzie w Lublinie lub okolicach można przyciemnić szyby, dobrze i w dobrej cenie. Kogo możecie polecić?
    Pozdrawiam,
    Przemek

    Komentarz

    • LUKI
      RS
      • 2005
      • 5776

      #3
      Przemo_,


      Cena domeny: do negocjacji. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.


      kolega u nich oklejał i jest zadowolony

      a tutaj jeszcze jeden namiar

      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz

      • Przemo_
        Classic
        • 2013
        • 38

        #4
        Kogo koledzy możecie polecić a może sami potraficie przyciemniać szyby i jesteście w stanie mi je przyciemnić.
        Nie wiem czy przyciemniać szyby bez wyjmowania czy lepiej je wyjąc z auta, w moim wcześniejszym aucie w firmie wyjmowali szyby i potem były problemy wypinały się z prowadnic i zwiększył się szum musiałem wszystko poprawiać .

        Komentarz

        • LUKI
          RS
          • 2005
          • 5776

          #5
          Przemo_, możesz też okleić bez wyjmowania szyb w tylnych drzwiach

          btw
          przecież dostałeś namiary na dwie firmy które polecił mi kolega z Lublina
          dzwoniłeś/byłeś/etc :?:

          chyba, że kręcisz się czasami w okolicach Śląska (Tychy) to podeślę Cię do mojego magika od oklejania szyb
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz

          • micho_m
            Rider
            • 2011
            • 528
            • Octavia III (5E3)
            • CZDA 1.4 TSI 150 KM

            #6
            Ja Ci polecam foll service na 1-go Maja.
            Budowa domów energooszczędnych, szkieletowych
            www.nawmar.pl

            Komentarz

            • kylo76
              Rider
              • 2013
              • 743
              • Octavia III (5E3)
              • CHPA 1.4 TSI 140 KM

              #7
              Zamieszczone przez Przemo_
              gdzie w Lublinie lub okolicach można przyciemnić szyby, dobrze i w dobrej cenie
              Też jestem na tym etapie. Hanesco życzy sobie ok 550zł, mają chyba 2 rodzaje folii, każda z 2 stopniami przyciemnienia, rozmontowują drzwi, czas około 6 godzin, czeka się do tygodnia (tylko jeden magik). FollService na 1-go Maja (wjazd od Wolskiej), cena około 500zł, też rozmontowują drzwi. W Stasinie (wyjazd z Lublina na Kraśnik) firma Meneo, duży wybór folii, nie wyciąga szyb, 3 lata gwarancji, około 400zł. Ceny po rozmowie telefonicznej w tym tygodniu, dotyczą Octavii 3 hatchback.
              O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

              Komentarz

              • bienek88
                Classic
                • 2012
                • 31

                #8
                I testował ktoś którąś z tych firm bo też się do tego przymierzam ale nie wiem ktorej zaufać

                Komentarz

                • kylo76
                  Rider
                  • 2013
                  • 743
                  • Octavia III (5E3)
                  • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                  #9
                  Kolega polecał Hanesco, inna sprawa, że ich zna więc robią dobrze. Ja na razie odpuściłem folię na rzecz zasłonek na miarę.
                  O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                  Komentarz

                  • keraj998
                    Rider
                    • 2008
                    • 359
                    • Volkswagen

                    #10
                    robiłem w Hanesco i na ul. Dojazdowej i zdecydowanie polecam to drugie miejsce ze względu na koszty, bo jakość roboty jest taka sama
                    Cena domeny: do negocjacji. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.
                    "Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

                    Komentarz

                    • kylo76
                      Rider
                      • 2013
                      • 743
                      • Octavia III (5E3)
                      • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                      #11
                      To na Dojazdowej jakoś się nazywa?
                      O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                      Komentarz

                      • bienek88
                        Classic
                        • 2012
                        • 31

                        #12
                        Więc która będzie najlepsza :?: pod względem jakości i ceny gdyż w tym tygodniu planuje to zrobić i nie wiem gdzie się zgłosić?

                        Komentarz

                        Pracuję...